BLOG YAZILARI

- SK-II

Cilt bakımı için güvenilir marka bulmak zor. SK-II kullanıcılarına bu güveni uzun yıllardır sağlıyor. Amerikasepetim olarak SK-II ürünlerini zahmetsiz bir şekilde kapınıza kadar getiriyoruz. Hizmetlerimize ve SK-II markasına yakından bir göz atalım.

 

 

SK-II Hakkında

1970'lerde SK-II bilim adamları, güzel bir cildi gerçeğe dönüştürecek bir cilt bakım bileşenini ortaya çıkarmak için bir arayışa başladılar. Karada ve denizde cevabı aradılar. Bilim adamları, yaşlı sake bira üreticilerinin yumuşak ve genç ellerini bir tesadüf eseri gözlemlediler. Bu sonunda ortaya çıkaracakları cilt bakımı mucizesini ima eden şeydi.

 

SK-II

 

Sıkı bir şekilde kontrol edilen doğal fermantasyon sürecinden elde edilen PITERA vitaminler, amino asitler, mineraller ve organik asitler açısından zengin berrak bir sıvıdır. Besinlerin büyüleyici kombinasyonu, cildin doğal yüzey gençleştirme sürecini önemli ölçüde iyileştirmek için çalışır. Kristal bir cilt berraklığı yakalamak için doğa, teknoloji ve zanaatkarlık, PITERA mucizesini yaratmak için uyumlu bir şekilde harmanlanır.

 

SK-II

 

Yaşlı sake bira üreticilerinin yumuşak genç elleriyle tezat oluşturan buruşuk yüzlerinin şaşırtıcı görüntüsü, SK-II bilim adamlarının anılarında kazınmış olarak kaldı. Laboratuvara geri döndüklerinde, sırrın bira üreticilerinin sake fermantasyon sürecinde ellerinin sürekli temas halinde olduğu mayada olması gerektiğini düşündüler. 350'den fazla maya türünü içeren kapsamlı bir araştırma işte böyle başladı. En küçük ayrıntıyı bile inceleyen bilim adamları, kristal berraklığın cildin sırrını elinde tutan tek maya türünü izole etmek için beş yıldan fazla zaman harcadılar. Bu yakında PITERA olarak bilinecek olan bir güzellik devrimi olan bir mucizenin doğuşuydu.

 

SK-II

 

SK-II Türkiye Satın Al

SK-II ürünlerine ulaşmak artık sandığınızdan daha kolay. Amerikasepetim, sizin için bu süreci en kolay hale getiriyor. Sitemizde yer alan iki farklı servisimizden yararlanma şansınız bulunuyor. “Benim İçin Al Servisimiz” seçeneğinde ilgili ürünü sitemiz üzerinden sepetinize eklemeniz gerekiyor. “Paket Oluştur Servisimiz” seçeneğinde ise dilediğiniz siteden alışverişinizi tamamlayarak ürünü sevkiyat adresimize kargolatmanız yeterli. Detaylar için aşağıda yer alan videoları izleyebilirsiniz.

 

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da destek@amerikasepetim.com adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.