BLOG YAZILARI

- Gisou

Saç bakım konusunda yüksek kalite sunan Gisou, kendini bu alanda geliştirmeye ve kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. Gisou ürünlerini temin etmek isterseniz Amerikasepetim olarak bu süreci sizin için kolaylaştırıyor ve evinize kadar teslim ediyoruz. Gisou hakkında daha fazla bilgi edinmek ve Amerikasepetim hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmak için yazının devamını okuyabilirsiniz.

 

 

Gisou Hakkında

Gisou, Negin Mirsalehi tarafından kurulan ve saç bakım ürünleri üreten bir markadır. Gisou markasını benzerlerinden ayıran en önemli özelliği ürünlerinin içerisinde arılar tarafından üretilen bal özütü bulunmasıdır. Gisou'nun imza ürünlerinden birisi ballı saç yağı, Mirsalehi’nin arı bahçesinden alınan bal ile zenginleştirilmiştir. Saçları kökünden yeniden inşa etmek ve onarmak için formüle edilmiştir. Doğal bir nemlendirici olarak bal, saçın doğal nem dengesini koruyarak ipeksi bir parlaklık ile sağlıklı, yumuşak ve daha güçlü saçlar sunar.

 

 

Gisou

 

 

Gisou ürünleri yalnızca saç yağından ibaret değildir. Saçlar için gece ve gündüz kullanılabilecek tedavi edici serumların yanı sıra, saç parfümleri ve saç maskeleri de üreten Gisou, parlak ve beslenmiş saçlara sahip olmak isteyen herkesin bir numaralı tercihi olarak ön plana çıkıyor.

 

Gisou

 

 

Gisou’nun sunduğu hizmetler arasında çok doğal buklelere sahip olmak isteyenler için de muhteşem bir çözüm yer alıyor. Gisou Curling Tool adı verilen ve Mirsalehi ile ekibi tarafından özel olarak tasarlanan ve geliştirilen bir cihaz yardımıyla saçlar rahatlıkla kıvrılabiliyor. İkonik bukleleriyle ünlü olan Mirsalehi, bu buklelere herkesin sahip olabilmesi için uzmanlık bilgisini tasarıma dökerek geliştirdiği bu cihazı piyasaya sürdü. Mükemmel ve kabarık bukleler oluşturabilen bu cihaz, Gisou ürünleriyle desteklenerek kullanıldığında ortaya çıkan görüntü muazzam oluyor.

 

Gisou

 

 

Taşıması kolay ve çevre dostu bir alet çantasıyla kaplanmış olan Gisou Curling Tool, tüm saç türleri için tasarlanmış olmasının yanı sıra kıvırma rutinini optimize etmek için mükemmel bir cihaz. Dijital ekrana ve silikon pembe ısı matına sahip olan Gisou Curling Tool ile 10 derece sıcaklık ayarı ile kıvırma çok yönlü bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

 

Gisou

 

 

Gisou, ürünlerini tek tek satıyor olmasının yanı sıra özel olarak birleştirdiği ürünleri belirli paketler halinde daha uygun bir şekilde de sunuyor. Örneğin süper duş üçlü paketiyle, saçların haftalık derin tedavisi için gerekli olan üç önemli ürünü tek paket halinde daha indirimli olarak satın alma olanağı sunuyor. Gisou ürünleri aynı zamanda online hediye kartı yoluyla hediye amaçlı da alınabilme imkânı barındırıyor.

 

Gisou

 

 

Gisou Satın Al

Gisou ürünlerini ulaşmak sandığınızdan daha kolay. Bu süreçte Amerikasepetim olarak size yardımcı oluyor ve hızlı bir şekilde ürünü kapınıza kadar getiriyoruz. Satın alma servislerimizden “Benim İçin Al” servisi ile ürünü sizler için satın alarak adresinize sorunsuz şekilde ulaştırıyoruz. Bir diğer servisimiz olan “Paket Oluştur” servisi ile de ürünü satın aldıktan sonraki süreçte ürünü sizlere sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Satın alma servislerimizin kullanımı hakkında açıklama videolarına aşağıdan erişebilirsiniz.

 

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da destek@amerikasepetim.com adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.