BLOG YAZILARI

- EltaMD

Güneşe ve cilt bakımına takıntılı olan EltaMD markası, 30 yılı aşkın süredir güneş kremi üretiyor. Amerikasepetim olarak EltaMD ürünlerini Amerika'dan sizler için sorunsuz bir şekilde temin ediyor ve adresinize kadar gönderiyoruz. Gelin Amerikasepetim hizmetlerine ve EltaMD markasına yakında göz atalım. 

 

 

EltaMD Hakkında

İsviçre'de çiftçiler tarafından nesiller boyu aktarılan güçlü bir iyileştirici merhem, günümüz teknoloji ile birleşip EltaMD markasını oluşturdu. Bu seri kısa sürede dünya çapında hastanelerde, yanık merkezlerinde ve rehabilitasyon kliniklerinde güvenilir bir tedavi seçeneği haline geldi. 2007 yılında tıbbi miraslarını ve bilim destekli formullerini günlük ürünlere taşıyıp EltaMD markasını yarattılar.

 

 

Cildin en sağlıklı görünmesini ve hissetmesini sağlamaya kendini adamış dermatologlar yardımıyla ürüteline EltaMD, yenilikçi güneş ve cilt bakım ürünlerini yarattı. Cilt kanseri önlemeyi,saptamayı ve tedavi etmeyi hayatlarının işi haline getirmiş profesyonellerin en iyi yardımcısı olmuştur. Sonuç o kadar güvenli, etkili oldu ki, dermatologların gözdesi haline geldi. EltaMD'yi tavsiye etmelerinin dışında, kişisel olarak kendi tedavilerinde kullanıyorlar.

 

EltaMD

 

EltaMD Türkiye Satın Al

EltaMD ürünlerine ulaşmak artık çok kolay. Amerikasepetim, sizin için bu süreci en kolay hale getiriyor. Sitemizde yer alan iki farklı servisimizden yararlanma şansınız bulunuyor. “Benim İçin Al Servisimiz” seçeneğinde ilgili ürünü sitemiz üzerinden sepetinize eklemeniz gerekiyor. “Paket Oluştur Servisimiz” seçeneğinde ise dilediğiniz siteden alışverişinizi tamamlayarak ürünü sevkiyat adresimize kargolatmanız yeterli. Detaylar için aşağıda yer alan videoları izleyebilirsiniz.

 

 

 

AKLINIZA TAKILAN SORULAR VE CEVAPLARI

Amerikasepetim üzerinden siparişlerinizi dilerseniz Benim İçin Al servisimizi kullanarak, dilerseniz Paket Oluştur servisimizi kullanarak verebilirsiniz.

Benim için al servisimizle, Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, hiçbir sınırınız olmadan sipariş verebilirsiniz.

Paket oluştur servisimizle, dilediğiniz websitesinden dilediğiniz ürünü, sizin için oluşturulan Amerika adresinize kargolatın. Paketinizin tarafımıza ulaşması ardından kargo ve gümrük işlemlerinizi ödeyin. Tüm işlemlerinizi tamamlayarak adresinize teslim edelim.

Paketlerinizin kargo ve gümrük ücretlerini öğrenmek için Ücretler sayfamızı inceleyebilir, hesaplama aracımızı kullanabilirsiniz.

Ücretler

Tüm paketlerinizin gümrük işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır. Hiçbir ürününüzde gümrük takılma riskiniz yoktur. Kargo ödemenizle birlikte, ürün içeriğinize göre vergi ücreti talep edilecektir. İşlemleriniz tamamlanarak Türkiye adresinize teslim edilecektir. Ek masraf, belge ya da reçete talep edilmeyecektir. Ürün ödemelerinize haricen vergi ve kargo ücretiniz olacaktır.

AKLINIZA TAKILANLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Tüm diğer sorularınız için WhatsApp destek hattımızdan ya da destek@amerikasepetim.com adresimizden bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz.

Instagram ve Facebook hesaplarımızdan bizi takip edebilir, youtube kanalımızı inceleyebilirsiniz.